PROSÍM ZADEJTE VAŠE DATUM NAROZENÍ

Tyto stránky používají cookie.
Stiskem tlačítka VSTOUPIT potvrzujete podmínky použití a zásady ochrany osobních údajů.

PIJSROZUMEM.CZ Podmínky použití Zásady ochrany osobních údajů Zásady Cookie Nutriční hodnoty. Finlandia je registrovaná ochranná známka. ©2024 Brown-Forman Finland. Všechna práva vyhrazena. Pro více informací o zodpovědné konzumaci navštivte stránku pijsrozumem.cz a ourthinkingaboutdrinking.com Všechny ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků. Prosím, nesdílejte tento obsah s osobami mladšími 18 let.

Nejčastější dotazy

Mohu se zúčastnit opakovaně?

Do soutěže se soutěžící může zapojit jednou týdně, vždy však s novými soutěžními účtenkami (tj. s dalšími soutěžními účtenkami prokazující nákup soutěžního výrobku a obsahujícími nový unikátní kód). Soutěžící může vyhrát pouze jednu cenu po celou dobu trvání soutěže.

Mohu použít účtenku, kde není uveden jmenovitě výrobek?

Nikoli, na účtence musí být uveden název soutěžního výrobku.

Mohu soutěžit s účtenkou, na které je Finlandia vodka, ale je z jiného řetězce?

Bohužel toto nelze. Soutěž se vztahuje pouze na účtenky z obchodů společností, které jsou definovány v pravidlech.

Mohu soutěžit s dárkovým balením Finlandia vodka?

Tato soutěž se vztahuje pouze na výrobky Finlandia vodka 0,7 l, Finlandia Coconut 0,7 l, Finlandia Cranberry 0,7 l, Finlandia Grapefruit 0,7l, Finlandia Botanical Lesní ovoce & růže 0,7 l, Finlandia Botanical Okurka a máta 0,7 l. Ostatní účtenky budou ze soutěže vyloučeny.

Mohu použít účtenku vícekrát, když je na ni více zakoupených produktů Finlandia vodka?

Do soutěže se přihlašujete prostřednictvím účtenky nikoliv konkrétním produktem. Proto se s jednou účtenkou můžete přihlásit pouze jednou, a to bez ohledu na to, kolik produktů Finlandia vodka je na účtence uvedeno.